Janeli

Mu armas Janeli. 

Meie teed kohtusid GraceFit suvetripil Haapsalus. Janeli oli juba varem ka fotosessiooni broneerinud ja tänu sellele saime rohkem aega koos veeta. 

Oleme Haapsalus Kuursaali kõrval. Õues on ootamatult kaunis, soe ja kõiki meeli paitav ilm. Selline suveõhtu, millest me suurema osa aastat unistame. 

Oleme päeva veetnud mõeldes vaid iseenda rahulolule. Selliseid päevi ei ole väga lihtne omale võtta. Päeva jooksul on tehtud kaks treeningut. Mõlemad õues ja mere ääres. Vahepeal nauditud lihtsalt olemist ja meretuule paid.

Ja õhtul panime selga kleidi, jalga kingad...huuleläige ja nii ongi - maailma parim tunne! Tead, et oled teinud midagi iseendale. Kasulikku, veidi pingutust nõudvat ja suurt rahulolu pakkuvat! On aeg istuda õhtusöögi lauda. Seltskond on kirju ja nagu polekski tegemist nende veidi omaette hoidvate eestlastega. Kõik räägivad omavahel. On kosta palju naeru?! Tõesti! 

Varastan Janeli õhtusööögi lauast ja ega me kaugele ei jõudagi, sest kõik on lihtsalt muinasjutuliselt ilus! Meie fotosessioon kestis ilmselt 20 minutit, aga galeriisse saime 150 pilti! Ja ausalt, KÕIK on ilusad!

Ja nagu ma ka Janelile ütlesin, siis tema ongi see "natural beauty". Ja mis põhiline - see energia täis rahulolu ja 100% kohalolekut on kõige kaunim, mida võid enesega kaasas kanda! Love you!

Kirjutan siia ka Janeli enda tunded :

" GraceFit suvetripil osalemine oli minu jaoks eluharmoonia kogemine miljonis erinevas tahus - jumalik enesetunne nii kehas kui hinges, siiras õnnejoovastus, inspiratsioon igal sammul, sensuaalne ja naiselik graatsilisus, vaieldamatult parim keha- ja vaimutoit kaunite mantrate ja meloodiate saatel ning absoluutselt suurepärane seltskond."

Eelmine
Laura
Järgmine
Minu rõõm.

2 vastust

Email again:
hGACnXzy 3. detsember 2019
ogkGWvBafUrOEyYT
RJPgVjwAWkqe 3. detsember 2019
jRLldXGvhgTtIze