Kristiina

Mulle kirjutas Kristiina. Facebookis. Ilma profiilipildita. Ilma üldse mingisuguse infota. Tema tahab portreesessiooni. Pole kunagi käinud ja nüüd tahaks. Saatis paar pilti ka igaks juhuks, et ma päris ära ei ehmataks ilmselt (haha).

Esimesest kirjast peale oli selge -väga põhjalik ja ettevalmistunud naine! Ja sinna juurde loomulikult soov kohtuda, et pildistamise nüansid ja mõtted läbi käia ennem.
Mina olen pigem sahmerdaja tüüpi tegelane ja pabistasin, et äkki Kristiina soove täita ei suudagi. Aga noh, kui Revali kohviku uksest sisse astusin ja meie pilgud kohtusid ....hihi. No edasi on ajalugu, mida me siiani kirjutame.

Sessioon ise oli tõeliselt fun. Seiklesime katusel koos võimalike äpardustega, chillisime Telliskivis ja mulisesime niisama. Kuigi too õhtu päike meid ei paitanud, siis tutvus on olnud väga päikeseline! Teate küll neid sõbrannasid, kellega "korraks" kohvi jooma lähed ja siis 3 tundi hiljem avastad, et ups...No vot nii meil ongi! Iga kord! Ja Kristiina on ka lillehaldjas - florist! Seega, kel soovi sessiooni jaoks mõni ilus lilleline aksessuaar omale soovida - palun küsi ja ma luban, et see saab ilus olema!

Love you!

Eelmine
Susan
Järgmine
Õed/Sisters

Vastused puuduvad

Email again: