Love story

Teate, me Ingridiga kohtusime siis, kui Maru oli kohe kohe sündimas. Noh pildistasime küll novembris ja Maru sündis alles detsembri lõpus. Tookord mul ei olnud liiga palju aega üle ja pidin edasi tormama. Hiljem Ingrid tunnistas, et ta mitu korda mõtles, et äkki ikka jätab asja katki,sest ei jõudnud koristada ja ennast sättida ja kõik muud asellised asjad. Samas tunne, et see on ilmselt viimane kord, kui ta last kannab….et on nagu põhjust see ikkagi jäädvustada. Ja sinna perekonda mu süda jäigi. 

See aasta oli põhjus, miks ma küllakutse sain juba hoopis teine. Ja tõesti, seekord ma võtsin omale aega, sest ma teadsin, et tahan selle kambaga mõnusalt ilma kiirustamata aega veeta. Ja nii oligi! Eric armas inimene jäi peaaegu tund aega hiljaks, aga see meid ei morjendanud üldse. Tegime pilti, ajasime juttu ja kõik olid stressivabad. Selline mõnus voolamine on ikka haruldaselt nurruma panev. Kuna Eric meile saiakesi ei toonud, siis hiljem viidi mind lausa lõunale :) Kuidas ma siis saan öelda sellise päeva kohta töö?

Pildigalerii seevastu on peaaegu nagu pulma oma. Valisin oma lemmikud välja, mis blogisse tahtsin panna…mõtlesin, et tuleb nii 30 tk, et okei teengi pika postituse, sest see pere on seda väärt ja rohkemgi veel. Aga võta näpust, kui pildivalik tehtud, näitas Lightroom mulle, et valitud on 101 pilti !? What? Ma nüüd ei teagi, viskasin kulli ja kirja lihtsalt. Ja sellepärast on nii palju kihvte kaadreid võib-olla Instagrami ilmumas mingi aja jooksul.

Ja Ingrid, kui Sul poisid poleks sellised nagu nad on, siis me ju neid pilte polekski saanud eks? Mingeid vabandusi ma vastu ei võta ja mulle annab see palju rohkem värve ja rõõmu, kui lapsed (nii suured kui väikesed) ei lase ennast häirida minu kohaolekust. Väike draama on ikka pigem vürts!

Ma soovin teile nii ägedat avastamise reisi, kui te südames olete julenud soovida ja olen valmis tulema kuhu iganes meie järgmisele kohtingule!

Ahjaa, teate, mis mulle esimese asjana meelde tuleb, kui Lõvide perele mõtlen? Kui esimest korda neile külla läksin ja Eric tantsis köögis reggie muusika järgi! No sellist vastuvõttu polnud mu silmad veel näinud !!!
Eelmine
Minu rõõm.
Järgmine
Kus on rõõm?

4 vastust

Email again:
lmiKyYaxPIGZMV 24. aprill 2020
CwNxjZpbAvVH
ucVSJDdaKfHTEyG 24. aprill 2020
dNAtYloiy
ifOlmPXtGx 3. juuni 2020
OToErwyKp
BchyJuQlYTZX 3. juuni 2020
xLoRtBly