Mirjami pere


Ühel hommikul tegime pereteraapiat Mirjami juures. Ja nüüd saabki sellest minu peresessioonide vorm. Teraapia koos suure suure galeriiga Sinu perest ja teie veidrustest, rõõmudest, rutiinidest, traditsioonidest ja ootamatustest!

Soovin, et perepildid oleks TEIE PERE PILDID. Äratundmisrõõmu, veidi kohmetust, kõhukrampides naeru ja võib-olla ka pisar eriti liigutavast hetkest.

Ma jumaldan sellist pildistamist! Jah, see on tegelikult raske töö, aga samas ma tunnen ennast kodus pildistades nagu kauaoodatud külaline. Kodus pildistamine on privileeg nii mulle kui ka Sulle. 

Olen rohekm kui aasta võtnud hoogu, et tõsiselt pühenduda sellisele fotograafiale, milles on rohkem kui lihtsalt ilu. Tahan anda Sulle pildid, kus on elu ja tõde. Ja ma ei tea, miks peaks keegi arvama, et aus ja ehe fotoseeria peaks olema kuidagi tume või iluvaene. Täiesti vastupidi!

Ja üleüldse, kui Sina oled oma koduriietes, siis tulen ka mina pildistama dressides :) Nii et oleme täiesti võrdses seisus ja saame teha abosluutselt kõike, mida hing ihkab!

Ma teen ka täiesti pikka 24h pildistamist, aga püüan pere dokumentaalfotot Sulle pakkuda ka ajas lühemate sessioonidena.

Ma pakun välja näiteks ühe variandina hommikuse teraapia. See on selline hea starter päevale ja ka palju meile täiesti igapäevaseid tegevusi on selles ajaperioodis päris mitu. Hammaste pesemine, hommikusöök, riiete vahetamine, mänguaeg, turulkäik jne. Suured asjad koosnevadki pisikestest. 

Kui Sul on soov oma perealbumit hoopis uut moodi täiendada ja sellest võib-olla iga- aastane traditsioon teha, siis usun, et me oleme teineteist leidnud :)

Ja eriti mugav on, kui palud hoopis mind, et koostan teie sessioonist raamatu või postri!

Kirjuta mulle oma perest ja saadan juba täpsema info nii pildistamise kui ka hinnainfo kohta!

Tervitades,
Birgit

Email again:
Eelmine
Paula pere
Järgmine
Merje

8 vastust

Email again:
hHgVTtSRLYu 3. detsember 2019
hdoGgylqkQSBXT
ziVwUMaTBq 3. detsember 2019
TonfZAbLeJYpxh
EpqrvsGBM 24. aprill 2020
aEtFGxsUJCd
eJEkfClqtWiYVU 24. aprill 2020
lfVJXISsxorhBNi
oZPfSETcIN 3. juuni 2020
zpYOwKZajQf
GigEDxnASmQwerKF 3. juuni 2020
eaGKbqlhD
qXmaSEfZxpOMPBFt 13. oktoober 2020
ofXQmGLF
lJoAxZGMitCjH 13. oktoober 2020
hEGRvKCHM