HINNAKIRISiit leiad tutvustused sessioonide kohta.
KODUNE NAISELIK SESSIOON toimub Sinu kodus või leiame mõne teise mõnusa ja Sulle iseloomuliku paiga.

Kui oleme sessiooniks sobiva aja kokkuleppinud, siis võime minna kohvikusse ja tuttavaks saada. Saame juttu ajada ja mõtteid vahetada. Võib-olla on Sind vaja veidi julgustada - saab ka seda!
Saame kokkuleppida ka selle, kas soovid ka meiki ja soengut ( 60 eur).
Sessioon kestab tavalisest veidi kauem, kuna me mõlemad võtame selle jaoks aega ja liigume omas tempos. Selle aja jooksul jõuame teha kõike, mis meid inspireerib.
Sessiooni tasu on 350 eur. PS! Kuni maikuu lõpuni saab sessioonile tulla soodushinnaga 250.- ! Sisaldab see endas 25 kõrgresolutsioonis pildifaili, millest saab printida kauneid mälestusi ka paberile. Portreesessioon toimub Sinu kodus või õues. Või kuskil kolmandas kohas - peaasi, et oleks äge ja oleks Sinulik!
Sessiooni kestvus on kuni 1,5 tundi. See aeg annab meile võimaluse vajadusel õues ringi liikuda või kodus pingevabalt erinevaid tegevusi ja outfite jäädvustada ning vajadusel ka pause teha.
Sobiva aja kokkuleppimisel saad täpsustada, kas soovid ka meiki ja soengut - aitan Sind sellega meeleldi. Samuti võime ennem sessiooni päeva kohvikusse minna ja tuttavaks saada ning brainstormingut teha.
Sessiooni tasu on 250 eur ja sisaldab see endas 25 kõrgresolutsioonis pildifaili digitaalsel kujul. 


Paarisessioon on ilmselt kõige lahedam viis fotograafi juurde tulla!
Koos on julgem, koos on tantsivad energiad ja koos lihtsalt on lõbus!
Sessiooni võime teha nii kodus, õues kui ka kuskil kolmandas kohas. Sessioon võib olla ka sensuaalsem ning intiimsem - seega midagi täiesti erilist.
Sessiooni kestvus on kuni 1,5 tundi. See aeg annab meile võimaluse vajadusel õues ringi liikuda või kodus pingevabalt erinevaid tegevusi jäädvustada.
Miks mitte ka hoopis kombineerida mõlema variandi vahel. 
Sobiva aja kokkuleppimisel saame täpsustada, kas üks teist sooviks ka meiki ja soengut (60 eur). Samuti võime ennem sessiooni päeva kohvikusse minna ja tuttavaks saada.
Sessiooni tasu on 250 eur ja sisaldab see endas 25 kõrgresolutsioonis pildifaili digitaalsel kujul.Peresessioon toimub Sinu kodus või õues.
Sessiooni kestvus on kuni 1,5 tundi. See aeg annab meile võimaluse vajadusel õues ringi liikuda või kodus pingevabalt pildistada.
Sobiva aja kokkuleppimisel saame täpsustada, kas mõnel pereliikmel on soovi lasta teha ka meiki ja soengut ( 60 eur). 
Sessiooni tasu on 250 eur sisaldab 25 kõrgresolutsioonis pildifaili digitaalsel kujul.

Lisaks on võimalus teha videoklipp pildistamise ajal. Küsi lisa, kui oled huvitatud! Video hind sõltub pildistamise iseloomust ja asukohast.
Pilte on galerii kättesaamisel võimalik ka lisaks osta.Minisessioon on hea võimalus tulla sessioonile kas üksinda, perega, koos kallimaga või miks mitte lemmikloomaga! See on eriti hea sessioon õues pildistamiseks. Talvisel perioodil eriti!
Minisessioon on hea varant ka siis, kui soovid vaid paari ilusat fotot mälestuseks kas tähtpäeva puhul või oled minemas mõnele üritusele, näed eriti šikk välja ja selfie Sind ei rahulda!
Minisessiooni kasuks otsusta ka siis, kui soovid endast näiteks ametiportreed.Ideaalne lahendus! Sessioon kestab kuni 30 minutit. Pildistada võime nii õues kui ka siseruumides. Sessiooni tasu on 150 eur / sisaldab endas 10 kõrgresolutsioonis pildifaili digitalsel kujul. Ruumi rendi puhul lisandub selle hind 20 eur. 


Mõnikord soovin kasutada meie tehtud pilte ka oma portfoolios ja sotsiaalmeedias.

Pildigalerii valmib 2-3 nädala jooksul, kui pole kokkulepitud teisti.


Kõigile sessioonidele on võimalus osta kinkekaarte.Vali omale sobiv ning võta minuga ühendust - lepime kokku, kuidas selle kätte saad. Kinkekaardi kehtivus on 6 kuud alates selle ostmisest.


Ametiportreed töökeskkonnas või loomingulisemas võtmes nii kontoris kui ka õues.
Hinnainfo jaoks kirjuta mulle oma täpsest soovist või helista +372 50 16 987.
Leiame sobivad lahendused!