HINNAKIRI


KODUNE NAISELIK SESSIOON (buduaar)
toimub Sinu kodus või leiame mõne teise mõnusa ja Sulle iseloomuliku paiga.
Kui oleme sessiooniks sobiva aja kokkuleppinud, siis võime minna kohvikusse ja tuttavaks saada. Saame juttu ajada ja mõtteid vahetada. Võib-olla on Sind vaja veidi julgustada - saab ka seda!
Saame kokkuleppida ka selle, kas soovid ka meiki ja soengut ( 60 eur).
Sessioon kestab tavalisest veidi kauem, kuna me mõlemad võtame selle jaoks aega ja liigume omas tempos, sageli on see sessioon tavapärasest veidi sensuaalsem, kuid selle aja jooksul jõuame teha kõike, mis meid inspireerib.
HIND 350.- / 20 piltiPORTREE

Portreesessioon toimub Sinu kodus, õues või kuskil kolmandas kohas - peaasi, et oleks äge ja oleks Sinulik!
Sessiooni kestvus on kuni 1,5 tundi. See aeg annab meile võimaluse vajadusel õues ringi liikuda või kodus pingevabalt erinevaid tegevusi ja outfite jäädvustada. Sobiva aja kokkuleppimisel saad täpsustada, kas soovid ka meiki ja soengut - aitan Sind sellega meeleldi. Samuti võime ennem sessioonipäeva kohvikusse minna ja tuttavaks saada ning brainstormingut teha. 
HIND 250.-/20 pilti
Naturaalne naine portreesessioon  toimub kas stuudios või õues. Naturaalse naise pildistamise kontseptsioon on näidata ja tunda ennast kaunina ilma meigita ning riietes, mis sulle sellel hetkel kõige mõnusamad ja õigemad tunduvad. Tagasiside naistelt, keda niimoodi pildistanud olen on 100% positiivne ja väga paljud naised on täiesti üllatunud, et tulemus on nii ilus. Jah, ongi ilus. Ja aus ja päris. Pildistamine kestab ajaliselt kuni 20 minutit. Pildid on mustvalged. Õues pildistamisel võivad osad pildid ka värvilsed jääda.
Valminud galeriist on Sul võimalus ise valida 5 fotot, mis kuuluvad sessioonitasu sisse. Lisaks on võimalik valida ka lisapilte.
HIND 120.-/5 pilti nii digifailina kui ka fine art paberile (10x15cm) trükituna.


Portreesessioonile on võimalik tulla ka stuudiosse. Stuudios pildistamine toimub naturaalse päevavalgusega ja seega on sõltuv valgusoludest õues. Pildistamise ideaalne aeg on päeva esimene pool ehk hommikupoolik. Minu stuudios pildistamise kontseptsioon on lihtne ja ilma eriliste aksessuaarideta. Võimalik on kasutada musta, valget ja halli tausta. Ise eelistan jätta suurema osa piltidest mustvalgeks, kuid saame selles osas täpsemalt kokkuleppida. Stuudio asub ARS-i majas Pärnu maanteel.
HIND 250.- / 15 pilti.


Portreesessioon "Naturaalne ja ilus"
Kui sa ei ole harjunud ennast igapäevaselt meikima, siis minu juurde pildistama tulles ei ole see samuti kohustuslik. Soovin tõesti rohkem näidata, et naturaalne on samamoodi kaunis. Kõige olulisem on, et sa ennast hästi tunneksid. Ma tean, et tegelikult on päris palju naisi, kes igapäevaselt ennast ei meigi või teevad seda tõesti minimaalselt. Miks pildistama tulles on vaja teha fotomeik? Ei olegi. See on sinu valik ja ma soovitan sellele tõesti mõelda. Kui see pole sinu soov ja tunned, et see pigem on maski eest...siis jäta tegemata. Eriti ilus on naturaalne jume suvel - väike päikesepai on meil kõigil näol ja juuksed tuules lehvimas ja naer teevad ülejäänud töö. Ja kellele me neid pilte siis lõpuks ikkagi teeme? Ma südamest loodan, et iseendale. Ja kui sul on soov ja võimalus korra aastas endast portreefoto teha, siis miks mitte valida ühel korral täiesti naturaalne väljanägemine? Pildistada saame nii õues, kodus kui ka stuudios. Kehtib portreesessiooni hind.

                                                       Paarisessioon
 on ilmselt kõige lahedam viis fotograafi juurde tulla. Koos on julgem, koos on tantsivad energiad ja koos lihtsalt on lõbus!Sessiooni võime teha nii kodus, õues kui ka kuskil kolmandas kohas. Sessioon võib olla ka sensuaalsem ning intiimsem - seega midagi täiesti erilist.Sessiooni kestvus on kuni 1,5 tundi. See aeg annab meile võimaluse kombineerida nii õues kui kodus pildistamist. Sobiva aja kokkuleppimisel saame täpsustada, kas üks teist sooviks ka meiki ja soengut (60 eur). Samuti võime ennem sessiooni päeva kohvikusse minna ja tuttavaks saada.
HIND 250.-/ 20 pilti

Peresessioon
 toimub Sinu kodus või õues.
Sessiooni kestvus on kuni 1,5 tundi. See aeg annab meile võimaluse vajadusel õues ringi liikuda või kodus pingevabalt pildistada. Sobib ka uue beebiga pildistamiseks. Sobiva aja kokkuleppimisel saame täpsustada, kas mõnel pereliikmel on soovi lasta teha ka meiki ja soengut ( 60 eur).  
HIND 250.-/ 20 piltiMinisessioon on hea võimalus tulla sessioonile kas üksinda, perega, koos kallimaga või miks mitte lemmikloomaga! See on eriti hea sessioon õues pildistamiseks. Talvisel perioodil eriti!
Minisessioon on hea varant ka siis, kui soovid vaid paari ilusat fotot mälestuseks kas tähtpäeva puhul või oled minemas mõnele üritusele, näed eriti šikk välja ja selfie Sind ei rahulda!
Minisessiooni kasuks otsusta ka siis, kui soovid endast näiteks ametiportreed.Ideaalne lahendus! Sessioon kestab kuni 30 minutit. Pildistada võime nii õues kui ka siseruumides.  
HIND 150.-/ 10 pilti
HIND STUUDIOS: 150.-/ 5 pilti

Sessiooni toimumise kuupäeva kinnitab 50% ettemaks, mis ei kuulu tagastamisele. 
Sessiooni aega on võimalik muuta mõistliku etteteatamise ajaga, kui uus soovitud aeg on vaba. 
Erijuhtudeks on tervislikud põhjused või ekstreemsed ilmastikuolud.

Mõnikord soovin kasutada meie tehtud pilte ka oma portfoolios ja sotsiaalmeedias. Täielikult privaatsele sessioonile on hinnakiri teine ja palun informeeri mind sellest enne sessiooni.
Pildigalerii valmib 2-3 nädala jooksul, kui pole kokkulepitud teisti.

Kõigile sessioonidele on võimalus osta kinkekaarte.Vali omale sobiv ning võta minuga ühendust - lepime kokku, kuidas selle kätte saad. Kinkekaardi kehtivus on 6 kuud alates selle ostmisest.


Ametiportreed töökeskkonnas või loomingulisemas võtmes nii kontoris kui ka õues.
Hinnainfo jaoks kirjuta mulle oma täpsest soovist või helista +372 50 16 987.
Leiame sobivad lahendused!