Naturaalne naine

Pildistamispäev "Naturaalne naine".

Pildistamise formaat on mitte tavapärane "fotograaf ja sina", vaid vabas vormis urbanistlik...simman. Ehk siis kohale võib tulla ka varem, kui soovi on ja lihtsalt seltskonda nautida või sisseelada. Pildistamise ajad on veidi liikuvad, kuid enam-vähem graafikus pidepunktiks antud kellaajaga. Need, kellel on kindel ajapiirang - olen arvestanud teie soovidega ja teiega liigume graafikus.
Minu mõte on naturaalne naine. Ideaalis ma muidugi näeks teid no-make up. Ehk siis lööge ennast lille naturaalsel viisil ja tulge sellises riietuses, mis kõige rohkem just praegusel ajahetkel teid väljendab. Ja kui soovid pane selga trenniriided, dressid, kleit, t-särk, bikiinid, sossu kampsun...mis iganes. Pildid tulevad mustvalged, seega kui oled musta või valge värvi fänn, siis see on eriti hea värv seekord.
Juuksed! Juustega saab ennast ka vägagi väljendada, niiet kellel on lokid, siis võimendame neid! Ja stuudio vastas kohe on üsna ruumikas tualettruum, kus saab riided vajadusel vahetada. Ehk siis neile, kes tulevad otse töölt või peavad pärast kuskile edasi minema.
Pildistamise mõte on näidata, et naturaalne on ka ilus ja pildistamise puhul on fotograafi võluvits suunata tähelepanu sellel kõige kaunimale osale sinust.

Portreed on mustvalged. Soovin kasutada vähemalt ühte pilti ka avalikult.
Pildistamisel kuluv aeg 15-20 minutit.
Piltide arv: miinimum 5 fotot, mis kuulub hinna sisse, maksimumi pole. Kõik oleneb, kuidas meil selle aja jooksul läheb.


Järgmine pildistamispäev 7.detsembril. Tegemist on jõulueriga!
Detsembris toimub veidi teistmoodi naturaalse naise pildistamispäev. See on samaaegselt ka minu jõulupildistamise alternatiiv teile.

Millal ja kus?
Saame kokku laupäeval, 7.detsembril. Stuudio uksed avan kell 11.00 ja jäävad need avatuks kuni kella 16.00ni.
Aadress Pärnu mnt 154, III korrus. ARS-i maja.

Mis toimub?
Toimub ilus, lõbus pildistamispäev koos praktilise lisaga.
Seekord teeme aga päeva pidulikuma! Pane selga oma lemmik kleit või kostüüm ja löö ennast lille! Sädeleme kõik koos!
Pildistamisele kuluv aeg: 15-20 minutit, kuid kohale oled oodatud kasvõi terveks pildistamispäevaks!

Piltide arv: 5 pilti omal valikul.
Pildid seekord ei ole eranditult vaid mustvalged.
Osalustasu: 85.- (ettemaksu alusel)
Pildistamisele kohti: 10
Vabu kohti jäänud: 1

Ja lisaks: võta kaasa üks kaunis(pidulik) riideese/kingapaar/aksessuaar, mida oleksid nõus kellegi teisega vahetama. Tean, et minugi kapis ripub mitu ilusat kleiti ja mantlit, mida häbiväärselt harva kandnud olen, kuid ometi loobuda pole raatsinud. Võib-olla leiad just pildistamispäevalt omale ideaalse jõulupeo aksessuaari või kleidi!

Ootan kõiki teid, kellega ma juba kohtunud olen ühel või teisel viisil ja ka minu jaoks veel mitte tuttavaid naisi!

Osalemise soovist anna teada all oleva vormi kaudu - siis on kindel, et Sinu soov kindlasti minuni jõuab!