Naturaalne naine

Pildistamispäev "Naturaalne naine".

Pildistamise formaat on mitte tavapärane "fotograaf ja sina", vaid vabas vormis urbanistlik...simman. Ehk siis kohale võib tulla ka varem, kui soovi on ja lihtsalt seltskonda nautida või sisseelada. Pildistamise ajad on veidi liikuvad, kuid enam-vähem graafikus pidepunktiks antud kellaajaga. Need, kellel on kindel ajapiirang - olen arvestanud teie soovidega ja teiega liigume graafikus.
Minu mõte on naturaalne naine. Ideaalis ma muidugi näeks teid no-make up. Ehk siis lööge ennast lille naturaalsel viisil ja tulge sellises riietuses, mis kõige rohkem just praegusel ajahetkel teid väljendab. Ja kui soovid pane selga trenniriided, dressid, kleit, t-särk, bikiinid, sossu kampsun...mis iganes. Pildid tulevad mustvalged, seega kui oled musta või valge värvi fänn, siis see on eriti hea värv seekord.
Juuksed! Juustega saab ennast ka vägagi väljendada, niiet kellel on lokid, siis võimendame neid! Ja stuudio vastas kohe on üsna ruumikas tualettruum, kus saab riided vajadusel vahetada. Ehk siis neile, kes tulevad otse töölt või peavad pärast kuskile edasi minema.
Pildistamise mõte on näidata, et naturaalne on ka ilus ja pildistamise puhul on fotograafi võluvits suunata tähelepanu sellel kõige kaunimale osale sinust.

Portreed on mustvalged. Soovin kasutada vähemalt ühte pilti ka avalikult.
Pildistamisel kuluv aeg 15-20 minutit.
Piltide arv: miinimum 5 fotot, mis kuulub hinna sisse, maksimumi pole. Kõik oleneb, kuidas meil selle aja jooksul läheb.
Hind: 75.- ettemaksuna, mis ühtlasi kinnitab Sinu koha.
Asukoht: Stuudio24, aadressil Pärnu mnt 154

Järgmine pildistamispäev 26.oktoobril
Kellaaeg: vahemikus 12.00-15.00
Vabu kohti: 1