Tootefotograafia

Naistele suunatud toodete pildistamine. Tooted, mis toovad esile naise unikaalsuse, kvaliteedi, hinge ja teevad ta rõõmsamaks.

MILLINE ON SINU TOOTEFOTO?

Annab edasi ehedat emotsiooni. Tekitab soovi ise selles hetkes olla. Karakteriga. Mänguline. Igale Sinu tootele on olemas tema inimene.

Naine armastab emotsioone ja naiselt naisele loodud visuaal räägib vaatajaga samas keeles. Mõnikord on see unistuse keel, aga ta kõnetab.

Olen pildistanud enam kui 7 aastat, neist 4 aastat on teadlikult olnud minu hing ja fookus naisel ning naiselikkuse väljatoomisel. Minu tutvusringkonnas on sadu naisi, kes on usaldanud mind oma koju ja ka hinge, et luua neile portreed, mis pakuvad nii äratundmist kui ka üllatusi. Need erinevad karakterid, energiad ja visuaalne erilisus loovad meile koostöö - võimaluse ja eelduse leida õige naine, kes äratab oma unikaalsel viisil Sinu toote ellu.

Minu lähenemine tootefotode pildistamisel on kui naiselik sessioon - selles on lusti, valgust, salapära ja naise hinge. Modellideks on loomulikud ja karakteriga naised, kelle igapäevane töö pole tootefotode jaoks poseerimine.

Pildistame ilma ebamugavustundeta, ilma näitlemiseta. Tootefoto sessioon toimub võimalusel üks-ühele fotograafi ja modelli vahel, et säiliks intiimsus ja ehe emotsioon.

Meie koosloodud tootefotod räägivad lugu ja on ideaalsed seeriatena. Sobivad kodulehele visuaalseteks ahvatlusteks, deitailfoto täiustamiseks, sotsiaalmeediasse lugude rääkimiseks, kampaaniafotodeks.

Kui Sind kõnetab minu lähenemine tootefotole, siis palun võta minuga ühendust ja räägime Sinu soovidest ja edasisest koostööst. 

Hind sõltub toodete arvust, kuid võimalusel on sessioonipõhine (150-200 eur).

Kirjuta mulle: hello@birgitvisuals.com  või helista:  +3725016987.


SU.VI EYEWEAR tootefoto näidised by birgitvisuals:

Naine: Maria, 29
Loomult generalist, õppinud arhitektiks, armastab fotograafiat ja inimesi. Tiramisu ja kohv. Otsib alati vastust küsimusele - miks? Igapäevaelus päikeseprillide gurmaan.