Age

Age on tõeline naine. Temas on vist tõesti kõike - töökust, hellust, sihikindlust ja mis peamine ta ei unusta olla naiselik. Ja see naiselikkus ei tähenda mitte igapäevast lõhnastamist, meiki ja detailideni täpset outfiti. See on hoopis midagi, mis tuleb Sinu enda seest. Kui Sa oled iseenda sõber. Ideaalis parim sõber, kes üldse olla võib.

Age on 3 lapse ema, abikaasa, teeb oma äri. Ta on seda tüüpi inimene, kelle elus tõesti valitseb tasakaal. Ma pean tunnistama, et see on ka minu siht. Ja see ei juhtu kunagi iseenesest. Tasakaalu peab leidma. Seda peab otsima. Katsetama. Tunnetama.
Olen Aget pildistanud mitmeid kordi ja väga erinevatel eluetappidel. Beebiga, beebit oodates, beebita, abielludes ja kindlasti on seal veel mingisugused sessioonid olnud. Ausalt - mitte kunagi pole ma kuulnud teda ennast kritiseerivat.

Viimane sessioon toimus minu kodus. Vaadake ise,kui rahulik ja ehe portree/buduaari seeria võib olla.
Oled lihtne, kaunis, rahulolev ja nautlev.

Ma tõesti imetlen Sind Age. Ja seda mitte seetõttu, et me sõbrannad oleme. Sa tõesti kehastad minu jaoks rahulolu ja õnnelikkust. Elul on alati omad keerdkäigud, kuid see ei tähenda, et me tohiks unustada ennast neist leidmast. Kasvõi hetkekski.

Ma ei ole midagi ära photoshoppinud ega ka juurde lisanud. Pildil on tõeline naine. Tänases hetkes.


Eelmine
Maret
Järgmine
Dana

Vastused puuduvad

Email again: