Ametiportreed


Ilus, asjakohane ja läbimõeldud ametiportree on minu kui kliendi jaoks väga suur boonus, kui valin omale koostööpartnerit või teenusepakkujat.
Minu pakun eelkõige võimalust pildistada oma inimesi töökeskkonnas, mis ei tähenda kindlasti ainult pilti kontorilaua taga. Kui Sul on soov oma ettevõttele selline sessioon korraldada, siis võta minuga ühendust! Arutame koos läbi asukoha ja võimalused, vajadusel tulen ise ennem sessiooni päeva kohapeale ka pildistamise võimalusi vaatama. Koos fotosessiooniga saab kasutada ka minu meigikunstnik Kelli teenuseid.
ATEA meeskond oli lihtsalt fantastiline. Selle pildistamise puhul piisas kontoris olevatest ruumidest. Pildistamise päev oli ka eriline - naistepäev. Väga hästi organiseeritud ettevõtmine Anni poolt! Ja ma tunnen vajadust kiita Atea mehi, kes olid absoluutselt kõik suurepärased ja koostöövalmis! Isegi nina lubati puuderdada! 
Triinust oleme teinud aastate jooksul päris mitmeid pilte. See konkreetne on aga tehtud vahetult ennem Eesti Muusikaauhindade galat paar aastat tagasi- minu keldris. Loomingulistel inimestel on alati vaja fotosid, mida saaks kasutada ürituste reklaamides, seega ametiportreed võib ühildada ka portreesessiooniga.


Ja siia lõppu tahaks midagi värvikat lisada!
Kellel kodus näiteks tütar kasvamas, siis peaks kindlasti olema informeeritud, et Padjaklubi autoriks on meie oma kirjanik ja stsenarist Birk Rohelend. Käisime ja sõitsime natukene ringi. Pilte saime muidugi terve galerii jagu. Minule endale meeldisid kõige enam hoopis "Hello Kitty" sukkpüksid, millele tekkis kodus suur nõudlus, kuid need kahjuks valitud pildile näha ei jäänud.
Eelmine
Fotosessiooni hind
Järgmine
Johanna ja Timo

Vastused puuduvad

Email again: