Dana

Minu buduaarisessioonid ei ole klassikalised.Sessiooni algus on kui soojendus ja teeme portreepilte.
Seejärel samm-sammult leiame tee sessiooni põhiosani.Koostöös Sinu endaga teostame mõnusaimad variandid kõige selle õnnestumiseks.

Kindlasti ma juhendan ja võib-olla kiljatan, kui oled eriti kihvtis poosis või on valgus meile andnud suurepärase võimaluse teha ekstra cool pilt.

Kui soovid minu juurde sessioonile tulla, siis meil on võimalus varem kohtuda ja saad mind oma soovidega valgustada.Eelkõige on see hea võimalus tuttavaks saada ja näitan Sulle ka paberil pilte, mis on osaliselt juba sessiooni hinnas ning milliseid võimalusi on veel lisaks sellele.


Ka on variant, et kogu pildistamine kujuneb ilma igasuguse planeeringuta.Tegelikult isegi siis, kui oleme kohtunud ja võib-olla mõned detailid läbi arutanud, on pildistamisel piisavalt palju spontaansust ja üllatuslikku. Mis on aga kindel, siis ma kindlasti julgustan Sind ennast hästi tundma. Kodus pildistamise boonus on see, et riidekapp on fotograafi aardelaegas ja inspiratsiooni üheks osaks.

Sinu ülesanne on olla puhanud ja mitte pabistada.Kui Sul on võimalik, siis otsi välja mõned oma lemmikumad lood, mida me võiks taustaks kuulata. Ja minu A ja O on emotsioon, värvid ja feeling! Seda kõike peab olema näha ja tunda lõpptulemuses!

Dana sessioon oli tegelikult selline mix buduaarist ja portreest.Ja tegemist pole täispika sessiooniga, vaid minu katsetusega hoopis muudel põhjustel.Aga tulemust tahtsin ikka jagada - sest no need lokid ! Mhh!

Eelmine
Age
Järgmine
Krisse

Vastused puuduvad

Email again: