Johanna ja Timo

Paarisessioonid, paarisessioonid! Suur tänu Johannale ja Timole, et lubasite oma sessiooni blogis jagada!Seekord käisin hoopis ise Tartus. Minu jaoks on kodust eemal pildistamine mõnus vaheldus. Kui vähegi on võimalust, siis liigun hea meelega kuskile Tallinnast eemale.

Ja mul on taas põhjust rahulolule - minu inimesed, minuuuuuu inimesed! Sessioon kui selline oli ilma kindla kondikavata nagu ikka minu puhul.
 
Alustasime õues ja siis liikusime koju. Aeg lendas. Riided vahetusid. Meeleolu oli mõnus ja hirm ka kadunud. Ja mul on taas kaks kihvti inimest tutvusringkonnas juures!

Hoiatan ette, et pilte on palju, aga seda selleks, et teil oleks parem ülevaade!

Minu ülesanne on Sul aidata ennast natukene "unustada". Tõde on see, et mul endalgi on sel ajal adrenaliin laes ja samamoodi iga olukord uus, aga see kuidagi sütitab mind veel eriti vabalt võtma. Ma ei tee palju eeltööd, et kellega ma kohtun - nii on vähem eelarvamusi ja rohkem ruumi loomingulisusele.
Ja kui helistasin Johannale, et täpsustada meie kohtumispaika ( Tartus eksin ma ALATI ära ) ja kuulsin esimest korda tema häält ( ja asukohta sel hetkel, haha ), siis oli selge, et oleme ühel lainel!

Kõik algab Sinu soovist! Kui Sa tead, et tahad pildistama tulla minuga, siis edasine on juba lihtsam ja muugime ka need vaiksemad mehepojad lahti. Paarisessioonil sageli on nii, et naised pabistavad, kas mees ikka teeb asja kaasa ja mõnikord vajavad nad rohkem aega, et oma "jah" sõna öelda. Reaalsus on aga see, et kui mees on juba kohale tulnud, siis sageli suudavad nad meid kõiki üllatada! Usu mind!


Lõpetuseks kopeerin siia Johanna read (jah, teen endale pai ):

"Sattusin juba mitu kuud tagasi juhuslikult Birgiti tehtud fotosid vaatama ja olin lummatud sellest, kuidas täiesti argised tegevused on nii põnevalt pildile püütud. Muidugi bronnisin meile kohe paarisessiooni aja ka. Pelgasin ehk pisut, kuidas end vabaks lasta, sest mulle üldiselt endast tehtud pildid ei meeldi. Tegelikult ei olnud vaja mitte midagi karta, sest Birgitiga koos ununes kohe mõte "appi, milline ma pildi peal välja näen". Birgit on nagu vana sõbranna, keda pole ammu näinud. Ta on nii soe ja armas inimene ja tekitas kohe mugava ja mõnusa õhkkonna. Ligi kaks tundi, mis koos olime, läksid lennates. Jõime kohvi, lõbus oli, mõte lendas ja tekkisid aina uued ideed.
Pean tunnistama, et pärast sessiooni olin täitsa väsinud, sest emotsioonid olid kogu aeg laes ja lihtsalt nii äge oli!
Aitäh, armas Birgit, et meile Tartusse külla tulid! See kogemus on hindamatu. Loodan väga, et kohtume veel!"

3 rahulolevat inimest ühe sessiooni peale kokku! Juhhu!

Aitäh ja kohtumiseni !


Eelmine
Ametiportreed
Järgmine
Kelli

Vastused puuduvad

Email again: