KelliSee kaunis naine on Kelli. Tema on üks kahest meigikunstnikust, kelle juurde Sa sattuda võid, kui minu juurde pildistama tuled.Kui fotograaf pakub võimalust pildistada Sinu enda kodus, siis peaks seda
võimalust kindlasti ära kasutama.

Ilmselt tekitab see mõnikord kõhklusi, kas minu kodu on ikka selleks sobiv lahendus, kuid neid juhtusid, kui kodus pildistada pole võimalik ...neid on väga vähe. Fotograafi silm näeb ruumi,valgust teisiti ja alati leiab lahendused. Mõnikord on need nii üllatuslikult coolid, et ise ka ei usu.

Kodus pildistamise eelis on ka see, et kõiksugu aksessuaarid on riidekapis olemas, meil on piisavalt aega kasvõi vahepeal teed juua ja siis edasi pildistada.
Lisaks on keskkond Sinulik. Isegi, kui Sa kunagi oma kodu vahetad, jääb Sulle sellest mälestus igaveseks.

Mulle meeldib katsetada ja seda koostöös oma kliendiga. Selles protsessis oleme me mõlemad võrdselt osalised ja tulemuses peab see ka tunda olema.
Kodune sessioon ei pea olema ainult portree, see võib olla ka poolenisti buduaar, paarisessioon või perekondlik ettevõtmine.

Miks mitte teha fotosessioon pühapäeva hommikul Sinu moodi traditsioonidega ? Magad kaua ja vaatad voodist telekat? Teed pannkooke? Lähed jooksma? Kood talveks sokke ?
Paar tundi sellest ajast pildile püüda on väga kihvt galerii ja usun, et alati ei pea olema fotomeigis ja sätitud, et ennast pildilt hea vaadata oleks!

Proovi midagi uut ja üllatu positiivselt! Anna võimalus dokumenteerida enda elu kasvõi paar tundi ja Sa näed, kui palju on detaile, mida Sa ise igapäevaselt oma kodus/elus ei märkagi.Järgmine
Mari

Vastused puuduvad

Email again: