Kelli


Minu hetkel kindlasti lemmik stiil on just selline! Seda võib vist portreesessiooniks lugeda, väikese kiiksuga buduaarile. Kõik oleneb sellest, mis tunne hetkel on. Kelliga oli meil see kolmas kord kohtuda pildistamise mõttes. Ma tean täpselt, et iga kord kui meil sessioon kirjas on, siis on õues midagi looduskatastroofi laadset. Siiani pole mul ühtegi pilti, kus on Kelli ja päike. Ehk siis tuleb edasi üritada kuniks õnnestub!

Tunnikesega, mis meil umbes oli, sai päris mõnusa galerii. Kelli oli muidugi ennem Haapsalu kaltsukates shopanud! Mulle endale väga meeldis valge kleit,mis puhanud inimese pruuni jume ja halli päevaga hästi sobis. Või noh, tegelikult mulle meeldis kõik - eriti aga see, et seekord Kelli ei pabistanud ja oli selline rõõsa, õnnelik ja ...armunud :)

Kodus pildistamine on fun ja ma ei väsi seda korrutamast. Selline sessioon võib olla ka vabalt koos kallimaga! Ja koduloomad on ainult boonuseks!

Olen avatud pakkumistele - teeme ära! Minu sõna selle peale, et see pole lihtsalt igav ja tuim pildistamine, vaid omamoodi kvaliteetaeg!Eelmine
Johanna ja Timo
Järgmine
Alina

1 vastus

Email again:
Triinu 14. september 2017
Super!