Riina


Kuidas klientidest saavad sõbrad. Mul on küll selline tunne, et inimesed tulevad minu ellu täpselt siis, kui neid kõige enam vaja on. Ma ise fotojuttu siia ei kirjuta. Lisan Riina enda kommentaari.

Riina: "Minu kokkupuude Birgitiga algas läbi FB-i kus jäid silma tema tööd, mis ei olnud sugugi üle poseeritud või võltsid vaid loomulikult kaunid. Avastasin, et igapäevases news feed'is peatusin tema postitustel veidi pikemalt…temas on see miski, kes oskab läbi foto anda edasi infot, justkui teaksid seda isikut pildil. Ilmselt aitab sellele kaasa ka asjaolu, et pildistamine toimub koduses miljöös. Varasemalt ei ole kordagi endast fotosessiooni teinud ja see kõik tundus jube hirmutav aga samas ka põnev. Oma viimase tõuke sessiooniks andis ka vajadus, kus töökoha vahetusega seoses pidin viima uude ettevõttesse pildi endast. Oleme me kõik neid jubedaid passipilte fotostuudios teinud ja kuidagi ei tahtnud seda uuesti läbi elada.

Mõeldud tehtud - kirjutasin Birgitile, et kas selline kombo sobib, kus teeme paar ametlikumat fotot ja samas ka mõned vabamas vormis. Leppisime ka kokku, et Kelli abistab mind meigi ja juuste sättimisega. Tagantjärgi võib öelda, et paremat otsust ei ole ammu teinud. Kogu päev kujunes ütlemata toredaks. Võtsin teadlikult selleks endale aega, et saaks ka protsessi nautida ja ei peaks kuhugi tormama...nädalavahetus selleks on justkui loodud :). Kelli oma armsa olekuga suutis nn soojenduse ära teha ja kõik edasine kujunes väga loomulikult ja sundimatult. Nalja sai päris palju ja ei olnud üldse selline nagu fotosessiooni ette kujutasin (nu et kuidagi rangem). Pigem nagu vahetu kohtumine sõbrannaga, kus muuseas ka pildistasime. Tegime ka õues paar klõpsu ja tuleb tunnistada, et oma kodus on ikka kordades lihtsam. Kindlasti ei tasu ka karta kui kodu ei ole piisavalt suur või piisavalt ilus. Olgem ausad, taust jääb pildil vaga vähe peale...küll aga on fotol näha seda feelingut, kuidas end selles keskkonnas tunned. Kui oled mõelnud endast mõne pildi teha, siis teda võin küll kinnisilmi soovitada ja just kodust sesiooni. Usalda Birgitit, ta teab mis ta teeb ja naudi protsessi... ja veel - Be your own kind of beautiful ;)"

Jep, mul on täpselt sama tunne - nagu vana sõbrannaga oleks taaskohtunud! Ja kui tore, et ma annan nüüd sessiooniga kaasa paberil pilte, sest see annab võimaluse taaskohtuda! Riinale viisin pildid koju ja mind ootas õhtusöök, vein, minu lemmik jäätis...suurepärane muusikavalik ja tõesti pole/polnud teemasid, mida arutada ei saaks! Ja panime paika ka plaani, et see aasta lähme koos Soome - Flow Festvalile ...Lana Del Rey, London Grammar ...!


Elule tuleb võimalus anda ja kes teab, mis ühest fotosessioonist võib edasi areneda! Lucky girl I am!
Eelmine
Alina
Järgmine
Angela

Vastused puuduvad

Email again: