Naturaalne naine

Privaatne sessioon "Naturaalne naine"

Naturaalne naine portreesessioon toimub stuudios. Naturaalse naise pildistamise kontseptsioon on näidata ja tunda ennast kaunina ilma meigita ning riietes, mis sulle sellel päeval kõige mõnusamad ja õigemad tunduvad. Tagasiside naistelt, keda meigivabalt pildistanud olen on 100% positiivne ja väga paljud naised on täiesti üllatunud, et tulemus on nii ilus. Jah, ongi ilus. Ja aus ja päris.

Fotograafi külastamine võib olla ka ilma suuremate ettevalmistusteta ja mõnus ettevõtmine :) Puhka ennast välja, tee eelmine õhtu mõnus koduspaa - pikem vann, dush, kreemita end mõnusalt sisse ja mine varem tuttu. Loe raamatut teleka/telefoni asemel või kuula näiteks Fred Jüssi mõtteid loodusest. Naturaalse naise sessioonid püüan alati pildistada pigem päeva esimeses pooles, kui oled värske ja pea pole veel igapäevaste toimetuste mõtteid täis. Lisaks ei ole siis aega väga pikalt pabistada :).

Sessioonile tule palun täiesti meigivabalt. See ei tähenda, et juukseid kammima ei peaks :)
Löö end lille, aga nii, kuidas hetkel tunned, et on hea. Sobivad nii dressid kui kleit. Ja kui soovid, siis kasvõi öösärgis.

Pildistamine kestab ajaliselt kuni 30 minutit. Pildid on mustvalged. 
Valminud galeriist on Sul võimalus ise valida 5 fotot, mis kuuluvad sessioonitasu sisse. Lisaks on võimalik valida ka lisapilte ning tellida paberfotosid.

Soovin avalikult kasutada vähemalt ühte pilti meie sessioonist. 

HIND 200.-/5 pilti digifailidena.

Stuudio asub aadressil Pärnu mnt 154 /ARSi majas , III korrusel.

Leiad palju kauneid naturaalseid naisi ka minu Instagrami kontolt, kes ehk julgustavad, kui seda vaja läheb :)