Naturaalse Naise päev


Naturaalse naise sessiooni päev on alati olnud erilise energiaga. Palju naisi ja emotsioone, mis terve päeva jooksul omamoodi panevad asju juhtuma.

Kui Sul on vaja tulla iseendana pildile, siis see ongi just Sulle. Ei mingeid suuri ettevalmistusi. Ideaalis oled lihtsalt eelmine öö hästi maganud, juuksed värskelt pestud ja lõhnamas, keskmisesest rohkem enesearmastust kaasas astud stuudio uksest sisse ning usaldad end minu hoolde.
Sessioonile ootan Sind täiesti meigivabalt ( jah, isegi ripsmeid ei ole vaja värvida) ja oma lemmikutes riietes. 

Pildid on mustvalged. Võid igaks juhuks kaasa võtta ka vahetusriiete komplekti. Ajaliselt läheb pildistamisele maksimum 20 minutit. Pildigalerii saadan Sulle kokkulepitud ajaks e-mailile ning saad oma lemmikud 5 pilti ise välja valida. Soovikorral saab lisapilte juurde tellida. 

Soovin kasutada vähemalt ühte pilti ka avalikult oma sotsiaalmeedias ja/või kodulehel.

Natutraalse naise sessiooni päeval on sessioonitasu 150.- / 5 pilti.

Stuudio on avatud ja ootan teid väga! Vabu aegu on 6-le naisele. Kui tuled koos sõbrannaga, (vana)emaga, tütrega, siis saame järjestikused ajad teile sättida.

Oma koha saad broneerida, kui kirjutad mulle soovi läbi alloleva kontaktivormi.
Vastan Sulle 3 päeva jooksul peale broneeringu tegemist ja saadan lisainfo koos vabade kellaaegadega. Võid märkida juurde, kas eelistad hommikust või lõunast aega ja võimaluse korral tulen sulle hea meelega sellele soovile vastu :)
Palun kindlasti lisa kirja ka oma telefoninumber. 

Koha broneeringu kinnitab ettemaks ja seejärel saadan Sulle info koos täpsema asukoha ja kellaajaga.

Ettemaksu on summas 50.- 

Juhul, kui pildistamispäev peaks (minust sõltuvalt) ära jääma või muutuma, siis on broneeringutasu tagastatav. Muul juhul broneeringutasu tagastamist ei toimu. Võid alati oma aja kellelegi teisele edasi anda, kui ise tulla ei saa :)

Pildistamispäev toimub 9.oktoobril Tallinnas, vahemikus kell 11.00 - 15.00
Stuudio aadress: Pärnu mnt 154, III korrur, ruum 317.