MINU INIMESED meie NAISELT NAISELE PÄEVAL! Pluss väike pildike ka minu mentorlusgrupi tüdrukutest! Meil on väga mõnus seltskond ajaga tekkinud ja kui soovid ka meiega õppida, siis kirjuta mulle ja mõtleme midagi välja!


Naiselt naisele päev toimus 7.aprillil. Aitäh kõigile osalejatele! Ja oleme taas kõik vahva seltskonna võrra elus rikkamad! 

Kellele?
See päev on suunatud naisfotograafidele ja fotograafia armastajaile, kellel on soov arendada oma vaimset ja ka tehnilist lähenemist naise pildistamisel.

Millega on tegu?
Tegemist on pika päevaga, kus saavad kokku 5 inimest, et mõtteid vahetada, arutleda, küsida ja vastuseid leida - seda kõike naise pildistamise teemadel (nii portree kui buduaarifoto).

Mina räägin oma kogemustest, kuidas ma olen jõudnud erinevate tõdedeni ja milliseid hirme olen pidanud fotograafina tundma ja ületama. Räägin, kuidas ma praegusel ajahetkel oma tööd teen ja näen. Jagan mõtteid/näpunäiteid nii valgusest, lokatsioonist, kliendi tunnetamisest, õige energia leidmisest ja kuidas klienti võimalikult mõnusalt ja temalikult olema julgustada.

Räägin/ näitan, kuidas üks täispikk sessioon välja näeb ja pildistame ka koos ühe sessiooni. Jagan oma kogemuse põhjalt ka pilditöötlemise protsessi (saadan osalejatele sellekohase video).

Vastan loomulikult kõigile küsimustele nii hästi kui ma vähegi suudan!

Mida see mulle annab?
Luban, et saad eelkõige palju inspiratsiooni ja julgust pildistada nii nagu sina seda soovid. Kindlasti nippe ja trikke, kuidas oma subjekti vabamalt kaamera ees tundma panna. Ilusaid fotosid oma portfooliosse. Uusi sõpru ja mõttekaaslasi. Ja mis peamine - õppida tundma ennast kui fotograafi.

Millised eeldused mul peavad olema?
Eelduseks on, et sul on huvi ja kirg pildistada naist ja tema olemust parimal võimalikul viisil ja soov olla rohkem kui lihtsalt pildistaja. Teine eeldus on see, et omad kaamerat ja oskad seda kasutada.