MINUST

Hei, minu nimi on Birgit ja olen fotograaf.

Oma hinges olen storyteller. Mind inspireerib enim võimalus jätta sessioonile mänguruumi. Mulle meeldib lihtsus, kuid samas dünaamilisus. Armastan värve ja eristumist. Samuti jumaldan ma mustvalget fotot.

Täna ja praegu tunnen, et minu süda kuulub lihtsate igapäevaste hetkede jäädvustamisele. Need sessioonid annavad võimaluse väga suurele energiavahetusele ning loomingulisusele.

Kui oled minu juures pildistamas käinud, siis võid kindel olla, et koos lõime just Sinu näoga galerii.


Hariduselt ja ka töökogemuselt olen värbamiskonsultant. Armastasin ka seda ametit väga ning kindlasti andis see mulle eluteele kaasa vajalikku inimeste/olukordade tunnetamise oskuse.

Olen ema kahele tütrele ja ühele armsale koeratüdrukule Suusile.
Sündisin ja ülesse kasvasin Tallinnas, Nõmmel. Ja siia ma olen ka püsima jäänud. Oma unistustes elan ma kunagi aga Viljandis.
Minu igapäevaelus on muusikal suur ja asendamatu roll.. Ma ei kujuta ette elu ilma muusikalise inspiratsioonita. Minu playlistist leiab väga auväärselt kohalt Arvo Pärdi loomingu, mis lihtsalt vabastab kõik meeled. Samas armastan ka head kantrimuusikat.

Olen iseõppija ja inspiratsiooni kogun laiast maailmast. Minu suurim õpetaja inimese ja fotograafina on olnud Peter Lindbergh ja lisaks imetlen ma näiteks Christian Coigny mustvalget maailma ning sensuaalsust, mida jäädvustavad Stefan Beutler ja Bob Sala.
Teie annate mulle võimaluse elada seda fantastilist elu ja ma olen ääretult tänulik!