Emadepäev


Emadepäev on südamlik traditsioon. Enamasti on see oma tänulikkuse näitamine lapselt emale. Minule meeldib mõelda, et see on ka vastupidi. Emana tähistada seda päeva - olles tänulik oma lastele selle elu, rõõmu ja valu eest. Kõik need tunded on täiuse osa.

Ingrid on minu jaoks selline naine, kellest olen jäädvustanud nii ilusaid hetki emana, abikaasana ja naisena. Absoluutselt kõik rollid on temas kuidagi eriti ausalt ja siiralt väljapaistvad. Ma ei ütlegi, et see on iga päevnii ja et kõik see sära ning kirg leegitsevad 24/7. Aga mina olen seda kogenud just tänu Ingridi usaldusele, mis mind ikka ja jälle on viinud selle naise koju.

Kunagi pole hilja alustada uute traditsioonidega. Perepildistamine kord aastas on kindlasti seda pingutust väärt! Ja võib juhtuda, et ühel hetkel see polegi enam eneseületus, vaid samamoodi oodatud tähtis päev nagu lapsel tema sünnipäev, mis on kunagi naisest ema teinud!

Emadepäevaks sobivad väga hästi ka minisessioonid. Ja kõik kombinatsioonid - tuled emaga või oma lapsega. Nii, kuidas sa sellel aastal tunned, et on soov teha.

Pakun maikuu vältel emadepäeva minisessioone, mis kestavad kuni 30 minutit ja toimuvad vabas õhus või kokkuleppel ka kodus. Sessioon on erihinnaga ehk 125 eurot. Pilte saad valida galeriist 5. Kui on rohkem lemmikuid, siis lisatasu eest kasvõi terve galerii.Eelmine
Kristi lugu
Järgmine
Naturaalne naine

Vastused puuduvad

Email again: