Ilus kompliment

Kõige ilusam kompliment võiks olla fotograafi poolt tehtud fotole: "Sa oled siin pildil nii Sina ise! Tundsin Su ära." 

Enne sotsiaalmeedia aega käidi fotograafi juures iseenda ja oma pere jaoks.
Täna on vaja julgust, et ennast jäädvustada endale. Imelikud ajad, aga nii on ja ilmselt jääb veel tükiks ajaks.

Kõige ilusam kompliment võiks ja peaks olema fotograafi poolt tehtud pildile: "Sa oled siin pildil nii Sina ise! Tundsin Su ära." 

Ja mida me tavaliselt kogeme on küll heaga öeldud, kuid vastupidine: "Sa oled nii ilus, ma ei tundnud Sind alguses äragi! Fotograaf on nii ilusat tööd teinud."

Kumb Sulle rohkem hinge läheb? Kui oma portreepilte teistega jagad, siis äkki võiks olla ilus kompliment ka aus kompliment? Ja aus kompliment on mulle, kui fotograafile, hindamatu.

Minu naised on kõige armsamad inimesed, kes on kõik oma elu superstaarid. Ma ei soovi moonutada Sinu minapilti. Ja see on minu kui fotograafi tööeetika. Me saame koos jäädvustada hetkel kandvat tunnet ja ehk seetõttu Sa tegelikult pildistama tulidki? Ausus teeb tunde kergemaks ja me kogeme seda sageli sessiooni käigus– ühel hetkel hakkab kergem. Ja see ei tähenda vaid naeru, sageli toob see rahu ja mõnikord ka nukruse, kuid tunne on vabastav.

Porteesessioonile saab anda erinevaid tähendusi. Kui me kohtume, siis mina südames soovin, et me leiaksime Sinu ülesse, kasvõi imepisikese osa :) Ja siis ei olegi nii oluline, mis värvi on Su ripsmed ning teksade värv.

Fotodel on lahke ja kaunis Kirsti. Naine, kel on käidud mõnedki teed ja tundub, et rahulolu tänav on leitud :) Ilus oli Sinuga tuttavaks saada!

Lihtsalt püüa iga päev endale midagi kaunist öelda, kasvõi sosinal  - see kõlab kõige kaunimalt.

Ja kui Sul on aega ja saad inglise keelest aru, siis siin on midagi ilusat mu ühelt lemmikumalt inimeselt maailmas: 
Eelmine
Naturaalse naise sessioon kahele

Vastused puuduvad

Email again: