Naturaalse naise sessioon kahele

         
       "KINGITUSEKS" erisessioon.

Kingi aega ja kaunist kogemust. Kingi seda endale ja oma kõige lähedasemale naisele. Selline sessioon võib olla üks osa erilisest päevast või vaid tunnike eemal argipäevast
.

Oled mõelnud, et miks on nii keeruline oma ema nõusse saada pildile tulema või kas oled üldse kunagi mõelnud ainult koos temaga pildistama minna? Millal Sul oli oma õe, tütre või sõbrannaga päris kvaliteetaeg?

Fotosessioonid on oma olemuselt erinevad ja sageli nõuab need pikemat ettevalmistust, sättimist ja enda teatud rolli sobitamist. See kõik on kaunis ja iga naine peab endale seda vähemalt korra elus lubama ja kogema. Ka minu juurde saab sellisele naiselikule sessioonile tulla, aga hetkel soovin Sulle hoopis meelde tuletada, et lihtsuses peitub sageli võlujõud ning sageli ka aususe leiame sealt, kui oleme valmis seda kogema.


Naturaalne naine on aga lihtne ja samas eriline portreesessioon. Pildistama tulles ei ole vajalik teha muid ettevalmistusi, kui lubada endale eelmine õhtu tavapärasest pikem kuum vann, teha oma nahale ja juustele pai ning veidi varem magama minna.

Puhanud ning enda poputamisele aega lubanud naine on väga ilus naine. Pane selga riided, millega on mõnus olla ning helista oma lemmikule naisele ja tulge veetke koos aega, millele polegi tegelikult rahalist väärtust võimalik külge riputada.
Tulge meigivablt, naturaalselt. Olge avatud ja lahked nii iseenda kui ka oma kaaslase suhtes.

Ma luban, et saate ilusa kogemuse osaliseks ning need fotod on aegumatud ja räägivad lugu teie pere tulevastele põlvedele ning kõigile, kellele kallid olete. Minu südame soov on, et leiaksite rõõmu ja ilu iseendast - hetkest, mis on praegu ning koosveedetud ajast oma kallitega.

Sessioon sisaldab 1 tund pildistamise aega kahele naisele.

Kokku 10 digitaalset pildifaili omal valikul galeriist.

Sessioonid toimuvad tööpäevadel ajavahemikus kl 10.00-17.00.

Pildistamise asukoht on Tallinnas ARS-i majas asuv Stuudio24. Kokkuleppel saab pildistada ka mujal.
Pildid valmivad 3 nädala jooksul.

300.-

Broneerimiseks palun saada mulle sõnum alloleva vormi kaudu.

Kuna soovin Sulle ilusat kogemust, siis palun broneeri aeg varakult ning soovikorral saan Sulle ka paberil kinkekaarti pakkuda.Eelmine
Naturaalne naine
Järgmine
Ilus kompliment

4 vastust

Email again:
Annika 27. oktoober 2020
Birgit, kas mõlemid naised saavad 10 fotot või 2 peale 10?
Birgit 27. oktoober 2020
Annika, piltide arv kuulub sessioonitasusse ja on terve sessiooni ( 2 in) peale kokku :)
Loora 28. oktoober 2020
Tere
Kas on võimalik ka üksinda tulla?
Birgit 1. november 2020
Armas Loora! Loomulikult on võimalik ka üksinda tulla! Palun kirjuta mulle hello@birgitvisuals.com ja lepime kokku millal :)