Naturaalne naine

Millest tekkis selline mõte, vajadus, soov? Ja mis tähendab naturaalne naine?

Fotograafial on imeline võime näidata meile maailma miljoni erineva nurga alt ja ma soovitan alati mõelda - kes ja miks seda maailma niimoodi näinud on? Sama inimene või koht, kuid me kõik tunnetame maailma erinevalt. Näeme erinevalt - oma kogemuste, soovide, puudujäämiste ja unistuste peegeldusena.

Ma julgen väita, et mul on suur võim fotograafina. Mõjutamise võim. Äratamise võim.
Ma olen alati armastanud naturaalsust. Seda nii välimuses, kuid pigem ka sisemise julguse vormina. Naisel on nii palju rolle oma elus. Rääkimata siis sellest, kui palju neid võib olla 24h jooksul. Ja kui ma soovin portreteerida naist, siis ideaalis nii, nagu ta ennast hetkel kõige rohkem iseendana tunneb.

Meigi olemasolu on ju tegelikult kõige väiksem fassaad - see on vaid välimus. Ma usun, et mis meid mõtlema paneb on hoopis see, et kui me end väljast ei maskeeri, siis äkki hakkab see päris mina ka seest välja paistma? Ja see on kuidagi intiimne? Ma olen väga seda meelt, et oma elu ei pea kõigi ees laiali laotama  - oma südame lugu kõigiga jagama. Ei. Aga ma olen kindel selles, et mõnikord ma ise vajan seda alasti olekut ja et keegi näitaks mulle, et see on nii hea, vabastav ja tuttav. Ja mitte füüsiliselt, vaid vaimselt. Selle äratundmise üks lihtnsaim viis on visuaal. Visuaal iseendast. See väike hetk, kui sa tunned, et oled valmis korraks laskma minna kõigil rollidel, maskidel, arvamustel ja usaldada.

Usalda ennast ja luba mõelda vaid iseendale. Ja siis usalda mind. Mina ei tunne sind, ma ei tea, millised on sinu armid, tabud. Mina näen sind ilusana ja ma armastan erilisust. Ebatäiuslikkus on kõige ilusam, kui sa ennast austad ja armastad. Usu mind. Iseendaga harjumine ja sõbraks olemine ongi elukestev protsess, sest vahepeal saab tüdrukust naine, armastaja, ema ... ja naisena elamegi alati muutustes. Minu tänulikkus, et lubad ühel neist ajahetkedest ennast näha ausalt on kirjeldamatu.

Olen pildistanud julgelt üle 100 naturaalse naise. Teie olete tasakaalustajad filtrite maailmas. Eeskujud oma lastele. Julgustuseks neile, kes veel endaga päris sõbraks pole saanud. Te olete usaldanud nii iseennast kui mind.

Kui ma küsin, mis teid hetkel rõõmusab - maailma kõige lihtsamad asjad. Sõbrad, ilus ilm, lapsed, hea vein, armumise tunne, hommikune pikk uni, koeraga jalutamine, trennis käimine. 
Armastan väga oma naisi ja eelkõige tänan teid kõiki usalduse eest. Teie lood on inspireerivad - olgu nad siis helged või mõnikord pilvisemad. Olen tänu teile ennast leidnud fotograafina. Rohkem sõnu polegi vaja.Lisainfot leiad siit: Naturaalne naine
LIIS BRIT
KRISTI
MARI
NATALIA
ANNIKA
RUTA
RIINA
AGNES
KAIRI
EVA
KERLI
LILLI
AGNE
MARIA
HÄLEN
TERJE
RIMMA
Email again:
Eelmine
Emadepäev
Järgmine
Naturaalse naise sessioon kahele

Vastused puuduvad

Email again: